Krahule

Font Size

Profile

Cpanel

Naši futbalisti vyhrali druhý zápas v rade a Trnavú Horu porazili na domácom ihrisku tesne 2:1 ( 1:0 )

Krahule v 24.kole privítali na svojom ihrisku hráčov Trnavej Hory. Už v 3.minúte mohli ísť hostia do vedenia, keď hosťujúci útočník išiel sám na domáceho brankára Kollára, no ten jeho šancu zneškodnil.   Vyrovnaný prvý polčas veľa hernej krásy neponúkol, za zmienku stojí len vydarená strela domáceho útočníka F. Hirschnera z kraja šestnástky ktorá sa obtrela o brvno hosťujúcej bránky.

Po zmene strán a 3 násobnom striedaní Krahule prebrali iniciatívu a postupne si vytvárali mierny tlak, z ktorého v 65.minúte pramenil faul v 16-ke na Žiarneho a následný pokutový kop. Ten kapitán Tokár s prehľadom premenil  - 1:0. O 12.minút pekný center z pravej strany Wollner ideálne trafil volejom do opačnej strany brány a zvýšil už na 2:0. To už ale hostia hrali oslabený o jedného hráča, po nešetrnom faule na Žiarneho. Keď v 80.minúte rozhodca vylúčil druhého hráča hostí za nešportové správanie, zdalo sa byť o zápase rozhodnuté, no prišla školácka chyba domácej obrany, nakopnutú loptu hostí išli zahrať naraz brankár aj stopér , loptu však netrafili a tá pokračovala do opustenej krahulskej brány - 2:1. Situáciu ešte úsmevne zdramatizoval neistý hlavný rozhodca, ktorý celkom nečakane odpískal faul proti hosťom, no po porade s čiarovým rozhodcom nakoniec priznal gól hosťom. Domáci už však drámu nepripustili a s prehľadom udržali tesné víťazstvo nad oslabeným súperom.

Zostava Krahule : Kollár – Žiarny, D. Ivan, Melcer, Wollner – M. Hirschner, Tokár, Paučo (45.min Grossman ), Schmidt ( 45.min Filo ) – F. Hirschner, Urgela (45.min M. Širáň )