Font Size

Profile

Cpanel

Krahule hladko zdolali Nevoľné na jeho ihrisku 2:5 ( 1:4 )

Nevoľné – 25.5.2014 : Po štyroch zápasoch bez bodu Krahule konečne bodovali naplno, aj keď už v 5.minúte prehrávali na Nevoľnom 1:0. Po nedorozumení a diere v strede obrany sa domáci ocitli sami pred brankárom Páchnikom a ten nemal šancu zabrániť úvodnému gólu. Od tohto momentu však začali Krahule predvádzať pekný kombinačný futbal a už v 10.minúte bolo vyrovnané po peknom centri P. Ivana a následnej presnej hlavičke Kollára.

V 17.minúte išli Krahule do vedenia, keď Schmidt vymietol z hranice šestnástky šibenicu domácej brány. Robbenovské zakončenie predviedol po polhodine hry Tokár a z ľavého rohu šestnástky krásne obstrelil brankára domácich- 1:3. Skóre prvého polčasu stanovil na 1:4 opäť Tokár po peknom vysunutí a následnom zakončení. V druhom polčase sa už len dohrávalo a výkony oboch mužstiev poznačili najmä chyby v rozohrávke. Krahule sa uspokojili s výsledkom a vypadalo to že skóre prvého polčasu sa už do konca zápasu meniť nebude. Napokon po spomínaných chybách najskôr Krahule v 80.minúte zvýšili na 5:1, keď Kollár sám na brankára nezaváhal. O 5.minút v rovnakej situácii hráč Nevoľného takisto v samostatnom nájazde nedal šancu Krahulskému brankárovi a upravil na konečných 2:5.

Zostava Krahule : Páchnik – Filo, Melcer, M.Roško, Wollner – M. Hirschner, Schmidt, Tokár, P. Ivan – Paučo, Kollár

O týždeň v nedeľu 1.6.2014 privítajú Krahule futbalistov z Trnavej Hory. Zápas sa začína o 9:30 hod.