Font Size

Profile

Cpanel

Futbalisti nepremenili množstvo šancí a prehrali štvrtý zápas v rade

Futbal - Krahule - 18.5.2014 : Krahulská nevydarená séria zápasov bez bodu pokračuje aj po zápase proti Hronskej Dúbrave.Aj keď domáci hráči od úvodu pôsobili futbalovejším dojmom, boli to hostia ktorí sa ujali vedenia 0:1. V 25.minúte domáci brankár centrovanú loptu síce vyboxoval, ale rovno na kopačky hostí, ktorí z následnej skrumáže vyťažili prvý gól.

Zaskočení krahulčania potom prenechali iniciatívu hosťom a už o 10.minút za to opäť pykali, keď štiplavú strelu hostí domáci brankár len vyrazil pred seba a hostia pohodlne loptu doklepli do poloprázdnej brány – 0:2.
Po zmene strán nastúpili Krahule ako vymenené a vytvorili si od úvodu výrazný tlak. Už v 49.minúte dokázal Tokár strelou k žrdi znížiť na 1:2. V priebehu ďalších 30 minút zahodili domáci množstvo čistých šancí na strelenie gólu, keď sám na bránu išiel 2 x F. Hirschner a raz Žiarny, no domáci brankár už loptu za svoj chrbát nepustil a tak Krahule v zápase, v ktorom neboli horším mužstvom opäť  nezískali ani bod.

Krahule - Hronská Dúbrava 1:2 ( 0:2 )

Zostava Krahule : Kollár – Wollner, Melcer, Urgela, Grossman – M. Hirschner, Schmidt, Tokár, F. Hirschner – Paučo, Žiarny

Najbližšie pocestujú Krahule 25.5.2014 na zápas na Nevolné. Hrá sa o 16:30 hod.