Font Size

Profile

Cpanel

Krahule po dobrom úvode opäť bez bodov

Jastrabá - 11.5.2014: Krahule rovnako ako v predošlých zápasoch s Pitelovou a St. Kremničkou opäť začali lepšie. Už v 12.minúte brankár domácich len vyrazil strelu Tokára a Schmidt pohotovou dorážkou otvoril skóre – 0:1. Domáca Jastrabá hru pomaly vyrovnala a v 30.minúte sa to premietlo aj na skóre.

Krahulský pravý obranca hodil autové vhadzovanie priamo na kopačky domácich a z následnej akcie strelou z 20 m domáci vyrovnali na 1:1. Už o 5 minút mohli Krahule opäť vyhrávať, ale pekný center M. Hirschnera poslal Urgela hlavou len do žrde domácich. Aj Jastrabá mala v prvom polčase možnosť ísť do vedenia, ale krahulský brankár Páchnik dve šance domácich zneškodnil.  Po zmene strán sa výdatne rozpršalo a ubudlo aj príležitostí na gól. Krahule navyše museli opäť korigovať zostavu, keď si najskôr v 60.minúte Hirschner natiahol trieslo ( striedal ho Filo ) a už o 5 minút vymenil zraneného D. Ivana brat P. Ivan. Dobre rozohraný zápas opäť Krahule nakoniec v závere prehrali, keď najskôr inkasovali v 80.minúte z rohu na 2:1 ( viď.foto ) a o 3.minúty po rýchlom brejku stanovili domáci konečné skóre na 3:1.

Zostava Krahule : Páchnik – Kollár, Melcer, D.Ivan ( 65.min P. Ivan ), Mužík – Wollner, Tokár, Schmidt, M. Hirschner ( 60.min Filo ) – Paučo, Urgela

O týždeň 18.5.2014 Krahule doma privítajú Hronskú Dúbravu. Zápas začína tradične o 9:30 hod.