Font Size

Profile

Cpanel

Sokol Krahule - Stará Kremnička 2:4 ( 1:3 )

Futbal - Krahule - 4.5.2014 : Vedúce mužstvo súťaže na Krahuliach nemalo dobrý úvod do stretnutia a už v 13 minúte prehrávalo po peknej individuálnej akcii kapitána domácich Tokára 1:0. Ani po tomto góle však hostia veľa futbalovej kvality nepredviedli, prebral ich až darovaný pokutový kop v 20.min, keď na hrane šestnástky nezmyselne fauloval domáci Wollner a rozhodca nariadil penaltu, ktorou hostia vyrovnali na 1:1.

Už o 5 minút sa mohlo a malo kopať z bieleho bodu aj na druhej strane, ale domáci útočník Hirschner po jasnom faule v šestnástke nepadol, ale iba odskackal na jednej nohe, čo rozhodca neposúdil ako faul. Vzápätí prišiel trest, keď efektívni hostia najskôr premenili svoju prvú šancu na vedúci gól a po druhej šanci v 40.minúte už viedli 1:3. Po polčase sa hral vyrovnaný futbal bez väčších šancí, tú prvú v 65.minúte hostia využili na strelenie štvrtého gólu a zápas sa už len dohrával. V 70.min domáci Rusko peknou strelou z 20 m upravil skóre na konečných 2:4.

Zostava Krahule : Kollár - P. Mužík ( 55.min Filo ), Melcer, D. Ivan, Wollner ( 71.min Grossmann ) - Žiarny, Rusko, Tokár, Schmidt - Urgela ( 67.min F. Hirschner ), M. Hirschner

O týždeň 11.5.2014 cestujú Krahule na ihrisko do Jastrabej. Zápas sa hrá o 16:30 hod.