Font Size

Profile

Cpanel

Piteľová - Sokol Krahule 3:2 ( 1:1 )

Futbal - Piteľová - 27.4.2014 : Krahulskí futbalisti pod vedením nového trénera Petra Ivana predviedli na Pitelovej krajší a najmä snaživejší futbal ako v predošlých zápasoch. Už v 15.minúte išli Krahule do vedenia po peknej akcii M. Hirschnera, ktorému strelu zblokoval domáci obranca, ale pri zblokovanej lopte bol opäť prví, našiel voľného Urgelu a ten s prehľadom zakončil.

Do polčasu bola hra vyrovnaná, no domácim sa podarilo skórovať, keď nikým neatakovaný hráč dlho letiacu odrazenú loptu pohodlne umiestnil hlavou do siete - 1:1. Krahuliam v úvode druhého polčasu opäť vyšiel rýchli brejk, keď dobre hrajúci Urgela najskôr opečiatkoval brvno, z neho sa lopta odrazila pred bránkovú čiaru, domáci obrancovia zazmätkovali a lopta sa opäť dostala na nohu Urgelovi, ktorý chladnokrvne zakončil. V 65.minúte rozhodca nariadil pre domácich vymyslený pokutový kop, no brankár Kollár bravúrne loptu vyrazil. Už o 2 minúty však domáci predsa len vyrovnali, keď z 20 metrov zahrávali priamy kop, no krahulský brankár tento krát strelu podcenil a inkasoval pomerne lacný gól. Nabudený domáci už o 4 minúty rozhodli o svojom víťazstve, keď Krahulčania najskôr zbytočne stratili v strede poľa loptu, domáci sa peknou kombináciou cez rozhodenú obranu hostí dostali do brejku dvaja na brankára a ten nemal šancu - 3:2. Viac šancí si mužstvá už nevytvorili a Pitelová teda ustrážila tesné víťazstvo.

Zostava Krahule : Kollár - Filo ( 75.min M.Roško ), Melcer, D.Ivan, P.Mužík ( 84.min P.Ivan ) - Wollner, Tokár, Rusko, Žiarny - Urgela, M. Hirschner

O týždeň 4.5.2014 o 9:30 hod. privítajú Krahule vedúce mužstvo súťaže Starú Kremničku.