Font Size

Profile

Cpanel

Olympic Ihráč - Sokol Krahule 0:1 ( 0:1 )

Futbal - Ihráč - 13.4.2014 : Futbalisti TJ Sokol Krahule v 3.kole jarnej časti konečne podali bojovný výkon s náznakmi herného zlepšenia a z vyrovnaného zápasu na Ihráči si odniesli všetky 3 body. Už v prvej minúte mohli Krahule viesť 1:0. no M. Hirschner nevyužil dobrú príležitosť na skórovanie.

V 22.minúte po peknej akcii a nahrávke Žiarneho si zle spracoval loptu B. Kapusta, ale situáciu na päťke pohotovo zachránil a otvoril skóre strelou k žrdi - 0:1. Do polčasu už Krahule súpera do väčšej šance nepustili. Po zmene strán Krahule už v 55.min museli striedať, keď zraneného B. Kapustu vymenil Filo. Krahulčania potom umnou hrou a tiež zásluhou výborného brankára Kollára udržali tesné víťazstvo 0:1. Pod novými trénermi B. Kapusta - P. Ivan sa teda mužstvo vzchopilo a treba veriť že toto víťazstvo a zlepšený prístup hráčov prinesú kvalitnejšie výsledky ako tomu bolo v úvode jarnej časti.

Zostava TJ Sokol : Kollár - Melcer, Roško M., Wollner, P. Mužík - Rusín, Tokár, Žiarny, F. Hirschner - B.Kapusta ( 55.min Filo ), M. Hirschner

V nedeľu 20.4.2014 má mužstvo Krahúl voľno, nakoľko malo hrať zápas s Kopernicou, tá sa však zo súťaže odhlásila. Najbližší zápas Krahule odohrajú až 27.4.2014 o 16,00 v Pitelovej.