Cpanel

Sumár sezóny 2013/2014

Výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 a konečná tabuľka po skončení súťaže.

Čítať ďalej...

Naši futbalisti vyhrali druhý zápas v rade a Trnavú Horu porazili na domácom ihrisku tesne 2:1 ( 1:0 )

Krahule v 24.kole privítali na svojom ihrisku hráčov Trnavej Hory. Už v 3.minúte mohli ísť hostia do vedenia, keď hosťujúci útočník išiel sám na domáceho brankára Kollára, no ten jeho šancu zneškodnil.   Vyrovnaný prvý polčas veľa hernej krásy neponúkol, za zmienku stojí len vydarená strela domáceho útočníka F. Hirschnera z kraja šestnástky ktorá sa obtrela o brvno hosťujúcej bránky.

Krahule hladko zdolali Nevoľné na jeho ihrisku 2:5 ( 1:4 )

Nevoľné – 25.5.2014 : Po štyroch zápasoch bez bodu Krahule konečne bodovali naplno, aj keď už v 5.minúte prehrávali na Nevoľnom 1:0. Po nedorozumení a diere v strede obrany sa domáci ocitli sami pred brankárom Páchnikom a ten nemal šancu zabrániť úvodnému gólu. Od tohto momentu však začali Krahule predvádzať pekný kombinačný futbal a už v 10.minúte bolo vyrovnané po peknom centri P. Ivana a následnej presnej hlavičke Kollára.

Futbalisti nepremenili množstvo šancí a prehrali štvrtý zápas v rade

Futbal - Krahule - 18.5.2014 : Krahulská nevydarená séria zápasov bez bodu pokračuje aj po zápase proti Hronskej Dúbrave.Aj keď domáci hráči od úvodu pôsobili futbalovejším dojmom, boli to hostia ktorí sa ujali vedenia 0:1. V 25.minúte domáci brankár centrovanú loptu síce vyboxoval, ale rovno na kopačky hostí, ktorí z následnej skrumáže vyťažili prvý gól.

Krahule po dobrom úvode opäť bez bodov

Jastrabá - 11.5.2014: Krahule rovnako ako v predošlých zápasoch s Pitelovou a St. Kremničkou opäť začali lepšie. Už v 12.minúte brankár domácich len vyrazil strelu Tokára a Schmidt pohotovou dorážkou otvoril skóre – 0:1. Domáca Jastrabá hru pomaly vyrovnala a v 30.minúte sa to premietlo aj na skóre.

Piteľová - Sokol Krahule 3:2 ( 1:1 )

Futbal - Piteľová - 27.4.2014 : Krahulskí futbalisti pod vedením nového trénera Petra Ivana predviedli na Pitelovej krajší a najmä snaživejší futbal ako v predošlých zápasoch. Už v 15.minúte išli Krahule do vedenia po peknej akcii M. Hirschnera, ktorému strelu zblokoval domáci obranca, ale pri zblokovanej lopte bol opäť prví, našiel voľného Urgelu a ten s prehľadom zakončil.

Sokol Krahule - Stará Kremnička 2:4 ( 1:3 )

Futbal - Krahule - 4.5.2014 : Vedúce mužstvo súťaže na Krahuliach nemalo dobrý úvod do stretnutia a už v 13 minúte prehrávalo po peknej individuálnej akcii kapitána domácich Tokára 1:0. Ani po tomto góle však hostia veľa futbalovej kvality nepredviedli, prebral ich až darovaný pokutový kop v 20.min, keď na hrane šestnástky nezmyselne fauloval domáci Wollner a rozhodca nariadil penaltu, ktorou hostia vyrovnali na 1:1.

Olympic Ihráč - Sokol Krahule 0:1 ( 0:1 )

Futbal - Ihráč - 13.4.2014 : Futbalisti TJ Sokol Krahule v 3.kole jarnej časti konečne podali bojovný výkon s náznakmi herného zlepšenia a z vyrovnaného zápasu na Ihráči si odniesli všetky 3 body. Už v prvej minúte mohli Krahule viesť 1:0. no M. Hirschner nevyužil dobrú príležitosť na skórovanie.

Sokol Krahule - Kremnické Bane 0:7

Krahule 30.3.2014 : Krahulskí futbalisti utrpeli v nedeľu 30.3.2014 najhoršiu prehru v súťažnom zápase za posledných 5 rokov a pred takmer 100 platiacimi divákmi v susedskom derby podľahli Kremnickým Baniam hanebne 0:7.