Font Size

Profile

Cpanel

Futbal - 21.kolo : Piteľová - Krahule 1:4 ( 0:2 )

Futbal - Pitelová – 25.5.2015 : Krahulčania v kompletnom zložení nastúpili v nedeľu na ihrisku Pitelovej a od úvodu zápasu mali miernu prevahu. V 7.minúte to potvrdil I. Paučo,  keď strelou do poloprázdnej brány s prehľadom zakončil vnútri šestnástky výbornú kombináciu celej zálohy a otvoril skóre zápasu – 0:1.

Šance potom prišli aj na druhej strane, no domáci boli v zakončení neškodní, v jednom prípade nepríjemnú strelu z poza šestnástky brankár Kollár vyrazil na roh. V 17.minúte mohli Krahule odskočiť už o 2 góly, keď po faule na Grossmana v šestnástke rozhodca nariadil penaltu. Tradičný exekútor Brunn však tento krát minul bránu a tak sa skóre nemenilo. 3 minúty pred prestávkou loptu po ľavej strane potiahol rýchly Polačko, poslal milimetrový center na Grossmana a ten si ukážkovým lobom vychutnal domáceho brankára – 0:2.

Po zmene strán Krahule kontrolovali výsledok najmä pozornou obranou, domáci sa do vážnejších šancí nedostávali. Krahulčania hrozili najmä po stranách, no takisto bez výraznejšieho zakončenia. Keď už sa zdalo že zápas sa v pokoji dohrá s týmto výsledkom, prišla 74.minúta a neškodný center domácich po nedorozumení obrancu Wollnera a brankára Kollára skončil v krahulskej bráne – 1:2. Pitelová hecovaná početnou skupinou divákov z L. Viesky vrhla všetky sily do útoku v snahe obrať Krahule o bod, no žiadnu väčšiu šancu na vyrovnanie si nevypracovala. Naopak, v poslednej minúte Krahule využili rýchly protiútok v prečíslení, Kapšo nahral voľnému Brunnovi a ten s prehľadom podstrelil domáceho brankára – 1:3. Už o minútu sa Krahulčania radovali opäť, keď po faule na Polačka v poslednej minúte nadstaveného času rozhodca nariadil druhú penaltu. Tento krát si loptu postavil Tokár a s prehľadom stanovil skóre na konečných 1:4.

O týždeň sa na Krahuliach rozhodne o víťazovi celej súťaže v derby zápase s L. Vieskou. Zápas začína tradične o 9:30.

Zostava Krahule : Kollár – Žiarny, D. Ivan ( Hirschner ), Netolický, Wollner – Kapšo, Paučo, Tokár, Polačko – Brunn, Grossman ( 69. Bíreš )

Góly : Wollner ( vlastný ) – Paučo, Grossman, Brunn, Tokár