Font Size

Profile

Cpanel

Ťažký zápas na Jastrabej

Futbal – Jastrabá – 10.5.2015 : Už v 2.minúte zápasu na Jastrabej išli Krahule do vedenia, keď Tokár z 20 metrov utešenou strelou nedal domácemu brankárovi šancu. Naši hráči aj naďalej diktovali tempo hry a Jastrabania hrozili len strelami z poza šestnástky a zo štandartiek. Z jednej z nich sa napokon zrodil aj vyrovnávajúci gól, keď v 43.minúte kopala Jastrabá rohový kop. Centrovanú loptu domáci hráč najskôr rukou odrazil k spoluhráčovi a ten do prázdnej brány upravil polčasové skóre na 1:1.

V druhom dejstve sa hra vyrovnala, šance strhnúť víťazstvo na svoju stranu mali v prvých 15 minútach najmä domáci, no v koncovke im chýbalo šťastie. Krahule sa prebudili až v 60.minúte, no Kapšo ani Brunn svoje šance nevyužili. V 65.minúte Polačko vymyslel najkrajší gól zápasu. Najskôr v strede obišiel trojicu hráčov a následne vysunul dobre nabiehajúceho Kapša do samostatného úniku a ten s prehľadom poslal Krahule do vedenia 1:2. Zobudení Krahulčania pokračovali v zlepšenej hre a už o 3 minúty pridali poistku v podobe tretieho gólu, keď odrazenú strelu v skrumáži trafil Tokár na milimetre presne pomedzi hráčov domácich – 1:3. Domácich tento gól definitívne zlomil a zápas sa už viac-menej len dohrával.

Stále vedúce Krahule o týždeň 17.5.2015 privítajú doma hostí zo Šášova. Zápas začína tradične o 9:30

Zostava Krahule : Kollár – Wollner, Netolický, Králik ( 60.Melcer ), Mužík – Paučo, Tokár, Kapšo, Polačko – Hirschner ( 46. Brunn ),  Grossman

Góly : 43. Janúch - 2. a 68.Tokár, 65. Kapšo