Font Size

Profile

Cpanel

Futbalisti po výhre nad Hronskou Dúbravou opäť na čele

Futbal – Krahule 3.5.2015 : Po 2 týždňoch sa Krahulčania predstavili opäť na domácom ihrisku proti súperovi zo stredu tabuľky – Hronskej Dúbrave. Po minulotýždňovom tesnom víťazstve na Trnavej Hore ( 1:2 ) a piatkovej úspešnej dohrávke v Kopernici ( 1:7 ) potrebovali domáci hráči zvíťaziť, aby sa vrátili na čelo tabuľky.

Od úvodu bolo jasné, že Dúbravčania si veľa šancí nevypracujú a hralo sa v podstate len na ich polovici. V prehustenej obrane hostí nebolo veľa priestoru na kombináciu a tak sa prvý gól zrodil až v 10.minúte, keď chybnú “ malú domov “ brankárovi potrestal Grossman – 1:0. Prevaha domácich pokračovala aj ďalej, v 28.minúte z nej vyplynul faul na Kapša v pokutovom území, ktorý z nariadenej jedenástky potrestal Brunn – 2:0. V poslednej minúte prvého polčasu sa vnútri šestnástky dobre zorientoval Netolický a strelou z 10 metrov nedal brankárovi hostí šancu - 3:0.

V druhom polčase hra upadla a zápas sa viac–menej úž len dohrával. Domáce Krahule sa uspokojili s výsledkom a hostia sa predsa len osmelili na súperovu polovicu. V 60.minúte dokonca dostali možnosť zahrávať pokutový kop, no domáci brankár ho bravúrne zneškodnil. Minútu pred koncom sa hostia predsa dočkali čestného gólu, keď po chybnej ofsajdovej pasci sám na brankára nezaváhal hosťujúci Lacko a stanovil konečné skóre na 3:1.

Po tomto výsledku sa Krahule opäť vrátili na čelo tabuľky. O týždeň 10.5.2015 cestujú na ihrisko Jastrabej, zápas začína o 16:30

Zostava Krahule : Kollár – Wollner, Melcer (57. Filo ), Netolický, Žiarny – Polačko, Paučo, Tokár, Kapšo – Brunn, Grossman

Góly : 10. Grossman, 28.Brunn, 45. Netolický – 89. Lacko