Font Size

Profile

Cpanel

Krahule - Nevoľné 6:0 ( 3:0 )

Futbal - Krahule – 19.4.2015 : Aj napriek slabému večernému sneženiu sa v nedeľu ráno tradične o 9:30 hod. odohralo futbalové stretnutie druhého kola jarnej časti súťaže 2.triedy. V chladnom počasí bolo na súpera z Nevoľného tento krát zvedavých len zhruba 50 divákov, ale tým sa domáci hráči odvďačili šiestimi gólmi v bráne súpera.

Od úvodného hvizdu sa hralo prevažne na polovici hostí, ale prvých 10 minút väčšiu šancu neprinieslo. V 12.minúte po pravej strane pekne potiahol Kapšo, dostal sa až pred brankára a s prehľadom otvoril skóre – 1:0. Ojedinelí útok sa v 15.minúte podaril aj hosťom, po pravej strane prešli až pred šestnástku domáceho brankára, no pekná strela z 20 metrov napokon skončila na brvne. V 21.minúte už bolo 2:0, keď krásne najskôr Polačko zo stredu vysunul Kapša, ten ihneď našiel voľného Brunna , ktorý do poloprázdnej brány pridal druhý gól. Za minútu si takmer na vlas rovnakú akciu všetci traja zopakovali, len Brunn si vymenil úlohu s Kapšom a ten zvyšoval na 3:0.
Po zmene strán sa najskôr Kapšovi podarilo dosiahnuť druhý hetrik za sebou ( na Ihráči pred týždňom dal takisto 3 góly ), v 48.minúte strelou z vnútra šestnástky zvyšoval na 4:0. Nasledovalo niekoľko nepremenených šancí domácich, no v 72.minúte zahrávali Krahule rohový kop a striedajúci Grossman hlavou nikým nekrytý nedal brankárovi šancu – 5:0. Ten istý hráč mohol už o chvíľu po najkrajšej akcii zápasu pridať ďalší gól, keď taktiež čerstvý hráč z lavičky M. Hirschner z vlastnej šestnástky po pravej strane sám prešprintoval všetko čo mu stálo v ceste, krásne nacentroval na hlavu spomínaného Grossmana, no ten osamotený z 5 metrov hlavou tesne minul poloprázdnu bránu súpera. V 75.minúte predsa len padol šiesty gól, rozhodca najskôr potrestal hostí za hru rukou v šestnástke, nariadenú jedenástku Brunn s prehľadom premenil a stanovil tak konečný výsledok na 6:0.

O týždeň 26.4.2015 Krahule cestujú na ihrisko Tranvej Hory – hrá sa o 11:00 hod.

Zostava Krahule : Kollár – Wollner, D. Ivan, Netolický, Žiarny – Paučo, Tokár, Polačko, Brunn – Králik, Kapšo

Góly : Kapšo 3, Brunn 2, Grossman