Font Size

Profile

Cpanel

V prvom jarnom zápase Krahule vyhrali na Ihráči 6:0 a sú prvé.

Futbal - Ihráč - 12.4.2015 : Po zimnej prestávke sa v nedeľu 12.4.2015 opäť rozbehol kolotoč okresných futbalových súťaží. Krahulčania zavítali na Ihráč - predposledné mužstvo súťaže, no aj keď mali od úvodu zápasu jasnú prevahu, po nedorozumeniach v obrane sa vedenia v zápase mohli ujať aj domáci.

Upokojenie prišlo až v 15.minúte po prvom góle M. Poláčka, ktorý krížnou strelou z ťažkého uhla vnútri šestnástky otvoril skóre – 0:1. Už o 10 minút Krahule rozobrali domácu obranu a Kapšo s prehľadom zvyšoval na 0:2. Polčasové skóre uzavrel Bíreš, keď doklepol do poloprázdnej brány odrazenú strelu od brvna.

Po zmene strán sa hral rovnaký futbal ako v prvom dejstve, Krahule opäť zahodili niekoľko výborných šancí a tak sa skóre dlhšiu dobu nemenilo. V 58.minúte si Wollner nabehol na pekný center a z rohu päťky volejom zvýšil na 0:4. Nasledovalo  niekoľko ďalších zaváhaní v koncovke po sľubných možnostiach, no domáci napokon ešte dva krát inkasovali, keď Kapšo najskôr zakončil peknú kombinačnú akciu a svoj hetrik zavŕšil z pokutového kopu v samom závere zápasu a pečatil výsledok na konečných 0:6.

Vďaka tejto výhre a zaváhaniu doteraz vedúceho mužstva z L. Viesky sa Krahule vrátili na čelo tabuľky. O týždeň 19.4.2015, teda v nedeľu tradične o 9:30 hod. doma privítajú Nevoľné.

Zostava Krahule : Kollár – Žiarny ( 80. Filo ), Melcer, Netolický, Hirschner – Paučo, Kapšo, Tokár, Wollner  - Bíreš ( 82. Grossman ), D. Brunn

Góly : Kapšo 3, Wollner. Polačko, Bíreš