Font Size

Profile

Cpanel

V zápase o čelo tabuľky Krahule prehrali v L. Vieske 2:0 ( polčas 1:0 )

Futbal - L. Vieska – 11.10.2014: Krahule cestovali v sobotu na zápas do L. Viesky, ktorá na svojho súpera a teda aj čelo tabuľky strácala len bod. Domáci začali opatrne a s rešpektom a tak prvých 15 minút patrila hra Krahulčanom.

Tí mohli zo svojej prevahy vyťažiť úvodný gól, no Wollner aj D. Ivan nemierili presne. Od 15.minúty Krahule prestali hrať futbal na aký sme zvyknutí a nakopávanými loptami posadili domácich na koňa. Z jasnej prvopolčasovej prevahy nakoniec vyťažili vedúci gól, keď  vyrazenú strelu pohodlne dorazil bývalí hráč Krahúl Šimko 1-0. Po zmene strán Krahulčania pokračovali v letargickom výkone bez kombinácie, preto šancí na zvrat bolo minimum. Naopak, domáci mali niekoľko sľubných príležitostí na poistenie víťazstva a jednu z nich aj dokázali premeniť, keď Husár po narazení si zo spoluhráčom peknou strelou z poza 16-ky nedal Kollárovi šancu. Vieska svoj náskok s prehľadom ustrážila a dostala sa tak na prvé miesto v tabuľke pred svojho súpera z Krahúľ. Tie musia v nedeľu znova zabojovať proti tabuľkovému susedovi, keď v nedeľu 19.10.2014 doma privítajú tretiu Lovčicu. Zápas sa hrá tradične o 9:30 hod.

Zostava Krahule : Kollár – M. Hirschner, Netolický, D. Ivan ( 56. Neuschl ), Wollner – Králik, Tokár, Polačko, Žiarny, Paučo - Kapšo