Font Size

Profile

Cpanel

Krahule si poradili aj s Pitelovou a ostávajú na čele.

Futbal – Krahule – 5.10.2014 : V 8.kole jesennej časti súťaže privítali vedúce Krahule doposiaľ neporazenú Pitelovú, pričom oboch súperov v tabuľke delil len bod. Tomu zodpovedala aj kvalita hry a nasadenie oboch mužstiev.

V pomerne vyrovnanom prvom polčase videli diváci šance na oboch stranách. V 20.minúte hráč hostí mieril z 20.metrov do šibenice, ale brankár Kollár strelu bravúrne vyrazil. Po následnom rohovom kope boli hostia najbližšie ku gólu, keď po teči na prednej žrdi preletela lopta päťkou domácich a len tesne minula bránu. Krahule hrozili najmä po stranách a následných centroch. V 35.minúte takúto akciu potiahol po pravej strane Kapšo, naservíroval Bírešovi loptu na päťku, no ten vo vyloženej šanci nepochopiteľne prekopol prázdnu bránku súpera.  Krahulčania sa ale predsa dočkali gólu už do prestávky, keď Kapšo dostal výbornú prihrávku za obranu hostí a sám pred brankárom nezaváhal – 1:0.

Po zmene strán Pitelová nastúpila s odhodlaním otočiť priebeh zápasu a vytvorila si tlak, ale domáca obrana bola pozorná. Rozhodujúci moment prišiel v 65.minúte, keď Kapšovu strelu brankár hostí vyrazil len do spoluhráča a od neho sa lopta odrazila do vlastnej brány– 2:0. Hostí tento gól definitívne zlomil a tak veľa šancí na zdramatizovanie zápasu už diváci nevideli. Naopak – Kapšo po peknej kombinácii mohol pridať tretí gól, keď si položil aj brankára, ale nakoniec to až príliš prekombinoval. Hostí ale tretí gól v sieti predsa len neminul. V 77.minúte Tokár na polovici presnou prihrávkou za obranu vyzval Králika na šprintérsky súboj s domácim stopérom, ktorý sa skončil lepšie pre útočníka Krahúl a ten si s prehľadom obhodil brankára hostí a pečatil výsledok na 3:0.

V sobotu  11.10.2014 Krahule cestujú na zápas do L. Viesky . Zápas začína o 14:30

Góly : 40.Kapšo, 65. A Paučo ( vlastný ), 77. Králik

Zostava Krahule : Kollár – Hirschner, J. Netolický, Wollner, Žiarny ( 89.Filo ) – Paučo, Tokár, Polačko, Kapšo – Králik ( 87.Mužík ), Bíreš