Font Size

Profile

Cpanel

V 6.kole Krahule zdolali Jastrabú 7:1

Futbal – Krahule – 21.9.2014 : V 6.kole Krahule privítali hráčov Jastrabej a po zaváhaní z minulého kola to tento krát  bol úplne odlišný zápas, ktorého výsledkom bolo domáce presvedčivé víťazstvo 7:1, ale predovšetkým pekný kombinačný futbal.

Od úvodu sa hralo vyrovnane najmä v strede pola, no už v 5.minúte otvoril skóre z penalty domáci Brunn a pre Jastrabú sa vidina bodov pomaly začala strácať. Hostia síce už o 5 minút vyrovnali z rohu, no hlavičkujúci hráč si pomohol vo vzduchu faulom lakťom a rozhodca gól neuznal.  Z prevahy Krahúl v prvom polčase sa zrodilo niekoľko vydarených kombinácií, z ktorých sa ešte 2 krát presadil Brunn a raz Kapšo, no ten mohol skórovať takisto dvakrát, keď po akcii na jeden dotyk z päťky trafil loptu len do ľavej a následne pravej žrde. Po zmene strán sa hralo naďalej takmer výlučne na strane hostí z Jastrabej, v 53.minúte sa štvrtým gólom v zápase presadil opäť po peknej akcii po zemi Brunn. Hostia sa osmelili niekoľko krát strelou z poza šestnástky, no sviatočný brankár Krahúl ( a tiež prezident klubu ) Peter Ivan bol vždy pripravený. V 72.minúte Paučo do prázdnej brány opäť zakončoval vydarenú kombinačnú akciu krátkych prihrávok a zvyšoval už na 6:0. O tri minúty sa predsa len čestný úspech podaril aj hosťom, keď Janúch po peknej individuálnej akcii presne trafil z 20-tich metrov. Na konečných 7:1 po zle zahranej päťke hostí nakoniec upravil v 85.minúte Tokár, keď obišiel najskôr stopéra Jastrabej a strelou z hranice šestnástky nedal brankárovi šancu.

Krahule mali o týždeň cestovať do Šášova, ale po dohode oboch klubov sa zápas odohrá v neďeľu 28.9.2014 o 9:30 na Krahuliach, na jar sa zase naopak bude hrať na ihrisku Šášova. Dôvodom je obsadenosť ihriska Šášova tento víkend.

Góly Krahule : 5.,24.,40.,53. Brunn, 30. Kapšo, 72. Paučo, 85. Tokár

Zostava Krahule : P. Ivan – M. Hirschner ( 79. Mužík ), Netolický, D. Ivan ( 60. Filo ), Wollner –Paučo, Tokár, Polačko, Kapšo – Brunn, Bíreš ( 58. Grossman )