Font Size

Profile

Cpanel

Krahule na Hronskej Dúbrave bez bodu

Futbal - 14.9.2014 - Hronská Dúbrava : Krahule ako líder súťaže cestoval na zápas 5.kola v roli favorita, ale na premočenom trávniku v Hr. Dúbrave sa len ťažko dal očakávať pekný kombinačný futbal, ako v predošlých zápasoch.

Aj napriek tomu už v 2.minúte išiel sám na bránu M. Hirschner, no lopta mu zastala v kaluži na rohu šestnástky a bolo po akcii. Táto situácia sa v polčase opakovala ešte 3 krát v podaní Kapša, Poláčka a opäť M. Hirschnera, no vždy loptu zastavila voda na ihrisku. Aj napriek ťažkému terénu skóre otvárali Krahulčania, keď v 7.minúte premenil nariadený pokutový kop po faule v šestnástke  Brunn.  Od tejto chvíle sa však hra výrazne pritvrdila a keďže rozhodca Priebera situáciu nezvládol, domáci začali dohrávať súboje mnoho krát za hranicou pravidiel a prestal sa hrať futbal. Z ojedinelej akcie napokon Dúbrava v 18.minúte vyrovnala na 1:1 a z druhej streli na bránu o necelých 10.minút šla dokonca do vedenia, keď z priameho kopu domáci hráč nedal Kollárovi šancu. Ešte do prestávky sa v šestnástke hostí po skrumáži  najlepšie zorientoval Brunn a druhým gólom v zápase vyrovnal na 2:2. Krahule mali v 1.polčase ešte niekoľko príležitostí ísť do vedenia, no 2 krát ich akciu prerušil vymyslený ofsajd hlavného rozhodcu Prieberu a sľubné šance zväčša končili tesne vedľa brány.

Po prestávke sa hral naďalej nervózny futbal za hranicou pravidiel, no Krahulčania mali aj v tejto časti jasnú prevahu. V 65.minúte sa vo vyloženej šanci ocitol M. Hirschner, ale z 5 metrov sám pred odkrytou bránkou nepochopiteľne prihral brankárovi domácich loptu priamo do rúk.  Už z nasledujúcej akcie prišiel trest, keď domáci hráč z voľného kopu zacentroval loptu až na hranicu päťky, kde nikým nepokrytý útočník Dúbravy hlavou poslal domácich do vedenia – 3:2. Krahule aj vo zvyšku zápasu mali výraznú prevahu, dokonca sa im v 85.minúte podarilo vyrovnať po peknom vysunutí M. Hirschnera, ale rozhodca opäť videl neexistujúci ofsajd a gól neuznal. Krahule tak zásluhou nepremenených šancí a tiež za prispenia rozhodcu prišli o prvé jesenné body.

Góly Krahule : 7., 32. Brunn

Zostava Krahule : Kollár – Králik ( 26. P. Mužík ), Netolický, Wollner, Žiarny – Paučo, Brunn, Tokár, Polačko, Kapšo – Hirschner

V nedeľu 21.9.2014 Krahule privítajú na domácom ihrisku tradične o 9:30 Jastrabú.