Font Size

Profile

Cpanel

Futbal : Nevoľné - Krahule 1:4 ( 1:2 )

Nevoľné – 31.8.2014 : Po dvoch domácich víťazstvách sa v nedeľu Krahule predstavili na ihrisku Nevoľného. Od úvodu zápasu bolo na ihrisku viac nervozity ako je zdravé a tomu zodpovedal aj herný prejav oboch mužstiev. Rozhodca Bezák navyše prišiel na zápas bez kariet a tak sa hralo na hranici pravidiel, často aj za nimi.

Lepšie vstúpili do zápasu domáci, keď v 10.munúte po hrubej chybe neistej krahulskej obrany ostali dvaja hráči sami pred bezmocným brankárom Kollárom a bez problémov otvorili skóre zápasu – 1:0. Krahule na rozdiel od prvých zápasov tento krát hrali zbrklo a najmä v obrane robili zbytočné chyby . Napriek tomu si dokázali vytvoriť postupne miernu prevahu, výsledkom čoho bol vyrovnávajúci gól v 18.minúte, keď D. Brunn zakončil vydarenú akciu Poláčka. Prevaha hostí sa postupne zvyšovala, ale vyložených šancí bolo málo. V 32.minúte zahrávali Krahule rohový kop. Pretiahnutú loptu k zadnej žrdi najskôr vrátil Netolický naspäť do päťky a Wollner následne pohotovou strelou k žrdi poslal hostí do vedenia – 1:2. Už o 6 minút pekne po čiare potiahol Polačko až do šestnástky a domáci ho zastavili len pomocou faulu. Nariadený pokutový kop však Netolický ani na dva krát nepremenil  a Krahule preto išli do šatní s najtesnejším náskokom. Po zmene strán už hostia jasne dominovali, no zlyhávali v zakončení, prípadne vo finálnej prihrávke. Tretí gól do siete domácich prišiel až v 70.minúte, keď centrovanú loptu Wollnera z ľavej strany presne trafil hlavou Žiarny do šibenice 1:3. Zápas sa pre domácich od tohto momentu už len dohrával, no Krahule svoju prevahu využili až v poslednej minúte zápasu, keď Králik po vysunutí cez stred domácej obrany “špicarom“ prestrelil brankára a uzavrel skóre zápasu na 1:4.

O týždeň – 7.9.2014 o 9:30 Krahule privítajú na domácom ihrisku Trnavú Horu

Zostava Krahule : M. Kollár – Králik, J. Netolický, D. Ivan, Wollner – D. Brunn, Polačko, Tokár, Kapšo –M. Hirschner ( 65. Bíreš, 85. Filo ), Žiarny ( 78. Grossman )

Góly : D. Brunn, Wollner, Žiarny, Králik