Font Size

Profile

Cpanel

Krahule po peknom výkone vyhrali nad Ihráčom 7:0 ( 2:0 )

Krahule – 24.8.2014 : Domáci hráči TJ Sokol Krahule pod vedením nového trénera Jozefa Brunna aj v druhom zápase sezóny na domácom ihrisku predviedli pekný útočný futbal s množstvom šancí a svojho súpera prakticky nepustili pred svoju bránku.

Aj napriek veľkej prevahe domácich sa hosťom darilo držať bezgólový výsledok  až do 23.minúty keď Tokár so šťastím otvoril tečovanou prízemnou strelou skóre zápasu 1:0. O 7 minút si podobne pomohol tečom Paučo a bolo 2:0. V 35.minúte išiel sám na brankára Kapšo no svoju snahu prekombinoval. Krahulčania mali do prestávky ešte niekoľko výborných šancí no skóre sa už nemenilo. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil a hostia sa len sporadicky dostali za polovicu, výsledkom čoho bolo ďalších 5 gólov v sieti súpera. Najskôr Tokár pridal v 52.minúte svoj druhý gól strelou po zemi a v 57.minúte zvyšoval Kapšo už na 4:0. Následnú sériu niekoľkých nepremenených šancí pretrhol v 73.minúte M. Hirschner po peknom prieniku po krídle a presnom zakončení strelou k žrdi. V 80.minúte Kapšo pridal svoj druhý gól vydarenou strelou z hranice šestnástky do šibenice. Zaslúženého gólu sa dočkal aj dobre hrajúci Polačko, keď " vycvičil " troch hráčov hostí  a svoje sólo rutinérsky zakončil technickou strelou k žrdi. Krahule nastrelili v závere ešte 2 krát konštrukciu brány súpera, ale skóre 7:0 sa už nemenilo. Krahule majú teda po 2 zápasoch skóre 17:0 a v posledný augustový deň sa predstavia na ihrisku Nevoľné ( hrá sa o 16:00 ) opäť v pozícii lídra súťaže.

Zostava Krahule : M. Kollár – J. Netolický, P. Mužík, Wollner, Grossman ( 76. M. Filo ) – Paučo, Polačko, Tokár, Kapšo – Voskár ( 46. M. Širáň ), M. Hirschner

Góly : Tokár 2, Kapšo 2, Paučo, M. Hirschner, Polačko