Font Size

Profile

Cpanel

Krahule v prvom zápase sezóny 2014/2015 vyhrali nad Kopernicou 10:0

Krahule - 17.8.2014: Futbalová sezóna 2014/2015 na Krahuliach začala domácim stretnutím so súperom, ktorý sa do súťaže prihlásil na poslednú chvíľu a bohužiaľ, tak to aj vypadalo pred zápasom v šatni hostí. Tých sa nakoniec nazbieralo 10 a tak sa zápas s miernym oneskorením mohol začať.

Krahulčania s výrazne obmeneným kádrom súpera od začiatku pritlačili a už v 3.minúte otvoril skóre zápasu jeden z nových hráčov Dávid Brünn po kombinačnej akcii viacerých hráčov. Po prvom góle Krahule dlhé minúty nepustili oslabeného súpera za polovicu, no domáci sa pretekali v zahadzovaní šancí. Toto trápenie ukončil až v 22.minúte krížnou prízemnou strelou z rohu šestnástky dobre hrajúci obranca Wollner. V 30. a 36. minúte pridal ďalšie dva góly M. Hirschner, oba po peknom vysunutí a následne sám na brankára nezaváhal. Polčasové skóre uzavrel navrátilec do zostavy Krahúl J. Netolický, keď po štandardke pohodlne hlavou skóroval na 5:0. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, Krahule hrali proti oslabenému súperovi kombinačnú hru takmer výhradne na jeho polovici. Aj skóre druhého polčasu bolo rovnaké ako v prvom, keď postupne skórovali v 50.minúte D. Brünn tečovanou strelou k žrdi, v 57.minúte si M. Wollner zopakoval takmer rovnaký gól ako dal v prvom polčase, v 77.minúte J. Netolický na 2 krát doklepol v páde na zemi svoj druhý zásah. V 86.minúte sa po peknej prihrávke v šestnástke presadil ďalší navrátilec po zranení M. Králik a zaslúženým hetrikom uzavrel skóre zápasu 10:0 jeden z najlepších hráčov zápasu M. Wollner. Pochvala však patrí aj súperovi, ktorý sa aj napriek nelichotivému skóre neznížil k nešportovým zákrokom ako to v tejto súťaži neraz býva zvykom a bojoval až do záverečného hvizdu. Hostí podržal tiež dobre chytajúci brankár Nikodem.

Zostava TJ Sokol Krahule : M. Kollár ( 55. Páchnik ) – J. Netolický, D. Ivan ( 35. M. Filo ), M. Králik, M. Wollner – I. Paučo, D. Brünn, M. Kapšo, M. Polačko – M. Hirschner ( 75. P. Ivan ), M. Žiarny

Góly : M. Wollner 3, D. Brünn 2, J. Netolický 2, M. Hirschner 2, M. Králik 1

Už o týždeň privítajú Krahule opäť na domácom ihrisku Ihráč. Zápas sa začína tradične o 9:30