Font Size

Profile

Cpanel

Futbalová súťaž sa tento rok na Krahuliach hrať nebude

Krahule - 27.7.2015 : Aj napriek úspechom v predošlých ročníkoch okresnej futbalovej súťaže a druhému miestu v uplynulej sezóne sa tento rok mužstvo TJ Sokol Krahule v súťaži 2.trieda ObFZ Žiar nad Hronom nepredstaví.

Čítať ďalej...

Krahule 2.triedu tento rok zrejme nevyhrajú.

Futbal - Krahule - 31.5.2015 : Približne 250 divákov si v nedeľu prišlo pozrieť rozhodujúci duel 2.triedy medzi prvými Krahuľami a druhou L. Vieskou. Od úvodu zápasu sa hral ofenzívny futbal na oboch stranách.

Futbal - 21.kolo : Piteľová - Krahule 1:4 ( 0:2 )

Futbal - Pitelová – 25.5.2015 : Krahulčania v kompletnom zložení nastúpili v nedeľu na ihrisku Pitelovej a od úvodu zápasu mali miernu prevahu. V 7.minúte to potvrdil I. Paučo,  keď strelou do poloprázdnej brány s prehľadom zakončil vnútri šestnástky výbornú kombináciu celej zálohy a otvoril skóre zápasu – 0:1.

Ťažký zápas na Jastrabej

Futbal – Jastrabá – 10.5.2015 : Už v 2.minúte zápasu na Jastrabej išli Krahule do vedenia, keď Tokár z 20 metrov utešenou strelou nedal domácemu brankárovi šancu. Naši hráči aj naďalej diktovali tempo hry a Jastrabania hrozili len strelami z poza šestnástky a zo štandartiek. Z jednej z nich sa napokon zrodil aj vyrovnávajúci gól, keď v 43.minúte kopala Jastrabá rohový kop. Centrovanú loptu domáci hráč najskôr rukou odrazil k spoluhráčovi a ten do prázdnej brány upravil polčasové skóre na 1:1.

V druhom dejstve sa hra vyrovnala, šance strhnúť víťazstvo na svoju stranu mali v prvých 15 minútach najmä domáci, no v koncovke im chýbalo šťastie. Krahule sa prebudili až v 60.minúte, no Kapšo ani Brunn svoje šance nevyužili. V 65.minúte Polačko vymyslel najkrajší gól zápasu. Najskôr v strede obišiel trojicu hráčov a následne vysunul dobre nabiehajúceho Kapša do samostatného úniku a ten s prehľadom poslal Krahule do vedenia 1:2. Zobudení Krahulčania pokračovali v zlepšenej hre a už o 3 minúty pridali poistku v podobe tretieho gólu, keď odrazenú strelu v skrumáži trafil Tokár na milimetre presne pomedzi hráčov domácich – 1:3. Domácich tento gól definitívne zlomil a zápas sa už viac-menej len dohrával.

Stále vedúce Krahule o týždeň 17.5.2015 privítajú doma hostí zo Šášova. Zápas začína tradične o 9:30

Zostava Krahule : Kollár – Wollner, Netolický, Králik ( 60.Melcer ), Mužík – Paučo, Tokár, Kapšo, Polačko – Hirschner ( 46. Brunn ),  Grossman

Góly : 43. Janúch - 2. a 68.Tokár, 65. Kapšo

Futbalisti po výhre nad Hronskou Dúbravou opäť na čele

Futbal – Krahule 3.5.2015 : Po 2 týždňoch sa Krahulčania predstavili opäť na domácom ihrisku proti súperovi zo stredu tabuľky – Hronskej Dúbrave. Po minulotýždňovom tesnom víťazstve na Trnavej Hore ( 1:2 ) a piatkovej úspešnej dohrávke v Kopernici ( 1:7 ) potrebovali domáci hráči zvíťaziť, aby sa vrátili na čelo tabuľky.

Krahule - Nevoľné 6:0 ( 3:0 )

Futbal - Krahule – 19.4.2015 : Aj napriek slabému večernému sneženiu sa v nedeľu ráno tradične o 9:30 hod. odohralo futbalové stretnutie druhého kola jarnej časti súťaže 2.triedy. V chladnom počasí bolo na súpera z Nevoľného tento krát zvedavých len zhruba 50 divákov, ale tým sa domáci hráči odvďačili šiestimi gólmi v bráne súpera.

V prvom jarnom zápase Krahule vyhrali na Ihráči 6:0 a sú prvé.

Futbal - Ihráč - 12.4.2015 : Po zimnej prestávke sa v nedeľu 12.4.2015 opäť rozbehol kolotoč okresných futbalových súťaží. Krahulčania zavítali na Ihráč - predposledné mužstvo súťaže, no aj keď mali od úvodu zápasu jasnú prevahu, po nedorozumeniach v obrane sa vedenia v zápase mohli ujať aj domáci.

V poslednom zápase jesene Kremnické Bane - Krahule 1:4 ( 1:2 )

Futbal – Kremnické Bane – 26.10.2014 : V poslednom zápase jesene Krahule nastúpili na ihrisku Kremnických Baní ako favorit a svoju úlohu aj potvrdil, aj keď víťazstvo sa nerodilo tak ľahko ako napovedá výsledok.

Krahule porazili doma Lovčicu - Trubín 3:1 ( 2:1 )

Futbal – Krahule 19.10.2014 : Domáce Krahule v ďalšom zápase o čelo tabuľky nastúpili proti tretej Lovčici – Trubín v oklieštenej zostave, keď okrem zraneného Davida Brunna chýbal v zálohe aj Tokár.

V zápase o čelo tabuľky Krahule prehrali v L. Vieske 2:0 ( polčas 1:0 )

Futbal - L. Vieska – 11.10.2014: Krahule cestovali v sobotu na zápas do L. Viesky, ktorá na svojho súpera a teda aj čelo tabuľky strácala len bod. Domáci začali opatrne a s rešpektom a tak prvých 15 minút patrila hra Krahulčanom.

Krahule si poradili aj s Pitelovou a ostávajú na čele.

Futbal – Krahule – 5.10.2014 : V 8.kole jesennej časti súťaže privítali vedúce Krahule doposiaľ neporazenú Pitelovú, pričom oboch súperov v tabuľke delil len bod. Tomu zodpovedala aj kvalita hry a nasadenie oboch mužstiev.