Krahule

Font Size

Profile

Cpanel

Penzión* KRAHULE

Penzión* KRAHULE s moderným vybavením, sociálnym vybavením na každej izbe a s celkovou kapacitou 44 lôžok sa nachádza v centre obce Krahule 100 m od lyžiarskych vlekov SKI Krahule. Bola dokončená v roku 2008 s podporou európskeho programu na rozvoj CR. Okrem moderného sociálneho a technického vybavenia ponúka tiež možnosť vlastného parkovania. Možnosť ubytovania aj so psom za príplatok 5,- € / noc.


       
 

                                 od 15,-/os

FOTO/CENA/POPIS

Turistická ubytovňa Konica

konica1Turistická ubytovňa Konica je novo zrekonštruovaný objekt rozdelený na dve časti - prízemnú časť ( 2 x dvojlôžkové izby a 1 x štvorlôžková ) a poschodie ( dve trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková ). Obe ubytovacie jednotky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynkou


     
 

 

                                 od 15,-/os

FOTO/CENA/POPIS

Apartmán Ubytko Krahule

Samostatný apartmán pre 4 osoby v obci Krahule Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadenom apartmáne v ktorom sa určite budete cítiť príjemne. Apartmán má samostatný vstup, ktorý Vám zaručí úplné súkromie počas Vášho pobytu u nás.


         

                     od 8,7 €-/os

FOTO/CENA/POPIS

Ubytovanie u Kordy

Ubytovanie sa nachádza v dedine Krahule v strede Európy. Izby sú situované v podkroví starého rodinného domu, so samostatným vchodom. K vašej dispozícii sú dve zariadené izby ( 2 + 3 postele, možnosť prístelku ), obývacia miestnosť vybavená TV, DVD prehrávač, Wi-Fi pripojenie, rádio, kuchyňa s možnosťou varenia, kúpeľňa. 


         

                       od 10,-/os

FOTO/CENA/POPIS

Ubytovanie pod svahom

Ponúkame ubytovanie na súkromí objekt so samostatným vchodom, v strede obce, Sme 50m od lyžiarskeho strediska Ski krahule, obchodu a pohostinstva.
K dispozíci sú tri izby ( 2,3,4 posteľové +prístelky v podkroví.) V objekte sa nachádza na prízemí obývacia izba,kuchyňa a WC.Na poschodí sú tri izby,kúpeľňa a WC. V podkroví sú možné prístelky. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s detmi 
       

                       od 11,-/os

FOTO/CENA/POPIS

Ubytovanie u Jura Broža

Ubytovanie sa nachádza v strede dediny 100m od lyžiarského strediska Ski Krahule so samostatným vchodom.

 


       
 

 

                                 od 10,-/os

FOTO/CENA/POPIS

Apartmán u Vrchára

Ponúkame ubytovanie v apartmáne pre 6 osôb v podkroví rodinného domu. Dom sa nachádza v strede obce cca 120 m od lyžiarskych vlekov Ski Krahule. K dizpozícii sú tri izby ( 3, 2 a 1 posteľová + možnosť prístelku), kúpeľňa, balkón, kuchynský kút vybavený chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou, dvojplatničkou a veľká obývacia miestnosť ( TV SAT, DVD prehrávač, rádio). Výška ceny za ubytovanie závisí od počtu nocí.


     
 

 

                                 od 54,-/ap/noc

FOTO/CENA/POPIS

Hotel GOLFER *** / Kremnica /

Hotel GOLFER*** sa nachádza v nádhernej prírode Kremnických vrchov necelý km od centra starobylého baníckeho a mincovníckeho mesta Kremnica. V srdci Európy, v jeho geografickom strede.

 


           

             od 35-/os                

FOTO/CENA/POPIS

Kontakt

Obecný úrad Krahule
Krahule 26, 96701 Krahule

Tel : +421 45 6743659

Mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Web : www.krahule.sk